KONST / Litografier / Färglitografi 7884127
nr 788 4127
Färglitografi
Signerad, 206/330, bladets mått: 45x61
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 18:12:07
150 kr
250 kr