ART / Lithographs / Litograph in colors 7884127
nr 788 4127
LITOGRAPH IN COLORS (F)
signed, 206/330, sheet: 45x61,
Signerad, 206/330, bladets mått: 45x61
300
SEK 250
Monday October 29 2012
at 18:12:07
150 kr
250 kr